weselny zespół muzyczny Skępe

Wasze wesele w Skępem nie obejdzie się bez orkiestry weselnej.

Muzyka na żywo, mnóstwo par na parkiecie, głośne śmiechy – kapela weselna zapewni wszystkim rozrywkę na najwyższym poziomie. Wasi goście będą wdzięczni za tak wyśmienitą zabawę.

KOMENTARZE I OPINIE:

Jestem bardzo zadowolona. Wesele się udało.

Julianna

Już się bałem, że w mojej miejscowości będziemy z narzeczoną skazani na lokalne kapele. Na szczęście tak się nie stało i ten zespół rozkręcił całe nasze przyjęcie weselne.

David

Trafny wybór na każde wesele. Potrafią się dopasować do niemal każdego gustu.

Zenek

Cieszyliśmy się, że nie musieliśmy brać lokalnej kapeli i ten zespół zgodził się do nas dojechać. Przywieźli ze sobą profesjonalny sprzęt włącznie z oświetleniem, co było super. Muzyka porwała praktycznie każdego, nawet zasiedzianych wujków co niespecjalnie chcieli tańczyć, a i tak balowali do rana. Jak sie zacznie tańczyć przy ich muzyce, to ciężko przestać. No i nie mogło zabraknąć zabaw. Mogliśmy dorzucić swoje trzy grosze i powiedzieć, jaką jeszcze zabawę chcemy. Dobrze je wkomponowali pomiędzy graną muzyka, a grali do samego rana cały czas na wysokim poziomie muzycznym. Dziękujemy!

Rafał i Ula

Baliśmy się też, że żadna kapela taka naprawdę dobra nie zgodzi sie do nas przyjechać i będziemy musieli wziąć lokalny zespół, który niespecjalnie nam pasuje. A tymczasem poznaliśmy ten zespół na jednym z wesel, na którym grali. Pogadaliśmy i okazało się, że dla nich nie stanowi problem żeby przyjechać do Skępego. Od początku bardzo kulturalnie sie odnosili do nas i do gości, grali po prostu super, dawno sie tak dobrze nie tańczyło. No i zabawy tez u nas były świetne. Już polecamy znajomym ten zespół. Było super, dziękujemy!

Krystyna i Tomasz