weselny zespół muzyczny Gniezno

Zielone pola, rozległe jeziora i zabytkowe budynki – ślub w Gnieźnie to jest to!

Piękne krajobrazy potrzebują jednak również pięknej oprawy muzycznej, a tą z pewnością zapewni zespół weselny, który idealnie zadba o waszą dobrą zabawę w ten wyjątkowy dzień.

KOMENTARZE I OPINIE:

Lepszego repertuaru nie mogłam sobie wymarzyć. Miałam absolutny wpływ na to, co zagrają, a czego nie.

Aga

Zdecydowaliśmy się na ten zespół i wcale tego nie żałowaliśmy. Klimat na weselu był super.

Kasia i Tomek

Nie miałam problemu ze skontaktowaniem się z zespołem. Odpowiadają na wszystkie maile.

Majka

Kontakt z zespołem był bez problemu, bardzo profesjonalnie do nas podchodzili i kulturalnie, to samo było na samym weselu w stosunku do nas i do gości. Piosenki grali te, które z nimi ustaliliśmy a przy daliśmy też trochę wolnej ręki, żeby do tego grali to , co uznali za stosowne. I to było bardzo dobre rozwiązanie bo obserwowali gości i dopasowali też do nich piosenki i zabawy. Bardzo podobał się nam sposób prowadzenia zabaw, nawet jak większość z nich była znana, to i tak poderwali z krzeseł wielu gości. Spokojnie można polecić ten zespół i nawiązać z nimi współpracę, bo warto.

Tomek i Aga

Kontaktowaliśmy się z różnymi zespołami, ale od nich najszybciej dostaliśmy odpowiedź. Czasu na organizacje wesela nie mieliśmy dużo. Porównaliśmy ten zespół z innymi kapelami pod różnymi względami i wygrali nasz casting :) Nie żałowaliśmy wyboru. Super sobie poradzili na naszym weselu tym bardziej, że sala nie była duża. Potrafili grać tak, że nawet największe marudy i przeciwnicy tańczenia w naszej rodzinie wyszli na parkiet i świetnie sie bawili. Zabawy też bardzo fajnie prowadzili, no i zaskoczyło nas mile oświetlenie jakie ze sobą przywieźli. Dzięki nim nasze wesele było bardziej niż udane. Dziękujemy!

Hania i Janek