weselny zespół muzyczny Inowrocław

Piękne wesele to nie tylko czarujące przyjęcie, wspaniałe dekoracje i wyborne jedzenie, to także, a może nawet przede wszystkim, idealna muzyka.

Jeśli chcecie zatem, aby wasze wesele w Inowrocławiu było najpiękniejsze, postarajcie się o kapelę weselną, która stworzy doskonałe tło dla waszego przyjęcia.

KOMENTARZE I OPINIE:

Byłem na przekombinowanym ślubie i weselu w Inowrocławiu. Jedyne, co mi się tam podobało to właśnie zespół muzyczny

Jasiek

Dzięki za super zabawę! :)

Frank

No, patrz, w Inowrocławiu też gracie? Fajna sprawa. Polecę koleżance, która właśnie szuka kapeli na swoje wesele.

Sara

Przeglądaliśmy ich stronę i byliśmy bardzo zaskoczeni tym, że są tak elastyczni i dojadą wszędzie gdzie trzeba. jak kapela jest dobra to potrafi uratować nawet najgorzej zorganizowane wesele, a oni naprawdę dają radę. Pełna kulturka od początku do samego końca, bardzo nas zaskoczyli zabawami - oczywiście pozytywnie. Bawiliśmy się praktycznie do samego rana i końcówki zabawy nie odpuszczali tylko grali świetnie do końca. Grali piosenki stare i nowe i naprawdę dobrze je wykonywali. Słyszeliśmy już wiele zespołów ale ten jest w pierwszej kolejności do polecenia.

Michał i Julia

W życiu byśmy nie pomyśleli, że dobry zespół muzyczny dojedzie też do naszego Inowrocławia. Myśleliśmy, że będziemy skazani na lokalne kapele albo DJ'a, a tu proszę niespodzianka:) Poznaliśmy ten zespół i zgodzili się przyjechać na nas. Bawiliśmy się na weselu, na którym grali i tam tez ich poznaliśmy, więc wiedzieliśmy że to dobry wybór. Zaskoczyli nas bo na naszym weselu grali lepiej niż na tamtym, a tak przynajmniej sądzimy. Goście nie schodzili z parkietu, zabawa była do białego rana, po prostu super i trzymali fason cały czas. Dziękujemy! :)

Marek i Kasia