weselny zespół muzyczny Sępólno Krajeńskie

Kapela weselna to skarbnica wszelakiego rodzaju utworów. Pop, rock, piosenki biesiadne – zagrają, co tylko sobie zażyczysz.

To wymarzona oprawa muzyczna na wasze wesele w Sępólnie Krajeńskim. Nie zwlekajcie! Zespół jest gotowy, aby zagrać na waszym przyjęciu.

KOMENTARZE I OPINIE:

Członkowie zespołu są bardzo elastyczni, jeśli chodzi miejsce wesela. Jak widać docierają również do Sępólna, za co jestem im wdzięczna.

Aniela

Było raz magicznie, raz wesoło, raz romantycznie... Świetnie dopasowaliście piosenki do atmosfery na sali.

Monika

Nie pożałowałem wyboru tego zespołu. Polecam!

Sebastian

Mieliśmy ciężki wybór: znajomy sprawdzony DJ czy zespół, który raz słyszeliśmy i bawiliśmy się na imprezie, na której grał. Wiadomo, co znajomy to plamy nie da, a z zespołem raz mieliśmy do czynienia. Ale to wystarczyło, bo podpisaliśmy z nimi umowę i w niczym się nie zawiedliśmy. Byliśmy zachwyceni tez oświetleniem, które dawało piękny nastrój i pasowało bardzo do sali. Muzyka grana tak że wow! Zabawy tak samo, byliśmy w pozytywnym szoku. Pełna kultura też ze strony zespołu. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, nie zapomnimy na pewno o tym zespole!

Maciek i Gosia

My bardzo długo zastanawialiśmy co wybrać, zespół czy DJ. Wiele argumentów było za tym i za tym, a wiadomo, że ludzie którzy dobrze graja i prowadzą imprezy mają bardzo mało wolnych terminów. I pewnej soboty byliśmy na weselu, na którym usłyszeliśmy ten zespół i zobaczyliśmy jak wszystko prowadza. Spytaliśmy orientacyjnie o konkretny termin czy mają wolny...i mieli! To był dla nas znak, decyzja zapadła. Nigdy potem nie żałowaliśmy tego wyboru a juz na pewno nie na samym weselu i po nim. Muzykę grali super, zabawy dopasowane do gości w odpowiednich godzinach prowadzone. Wszystko było na naprawde wysokim poziomie. Dziękujemy!

Hania i Krystian